Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 9,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Dostępność

Dostępność

Facebook

kurs szydełka 11 products.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Sabrina Wydanie Specjalne 2/2018

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć szydełkować. I właśnie z myślą o początkujących miłośnikach robótek ręcznych powstał najnowszy numer „Sabriny Wydanie Specjalne”. Magazyn dzieli się na dwie części. Pierwszą tworzy 15 modeli ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Przy każdym projekcie oprócz dokładnego opisu wykonania i zdjęcia gotowej rzeczy znajdują się informacje o potrzebnych materiałach oraz umiejętnościach koniecznych do przerobienia robótki. Aby zrobić wybrany model, wystarczy zajrzeć do drugiej części magazynu. Tam zamieszczono rysunki i opisy przerabiania konkretnych oczek oraz informacje, które przydadzą się na każdym etapie szydełkowania i to nie tylko projektów opisanych w tym zeszycie.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

7,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 1/2017

Pierwszy numer nowej serii poświęcony wzorom, tym razem są to wzory na druty. Czasopismo to biblioteka wzorów - nieoceniona pomoc przy tworzeniu własnych projektów. Wzory została zebrane w 3 działy: warkoczowe, pęczkowe i ażurowe. Każdy wzór przedstawiono na schemacie i dodatkowo objaśniono, a wykonanie niektórych pokazano na filmach, wiele też przygotowano do przerabiania w rzędach i okrążeniach, co jest dużym ułatwieniem dla dziewiarek. W numerze dodatkowo 3 modele swetrów (jeden dla dziecka w rozm. 68-92) i dokładne wskazówki konfekcjonowania oraz triki umożliwiające naprawienie dzianiny.

8,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 2/2017

Jak zacząć, co zrobić jak się już co nieco umie, jak zrobić trudniejsze oczka, jak krzyżować, przerabiać pęczki i muszelki... na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w tym numerze czasopisma Wzory i Wykroje.

Od szkoły szydełkowania po wzory, które łatwo wykonacie według opisów i schematów (pomocne też będą filmy, które pokazują je krok po kroku). Gotowe modele: spódniczkę mini, top i kapelusik możecie nosić wiosną i latem, a szalik w chłodniejsze pory roku.

Same sprawdźcie, ile rzeczy można wykonać na podstawie prezentowanych wzorów (na zdjęciu pokazujemy niektóre z nich), ile pomysłów przyjdzie wam do głowy. Można je przecież wykorzystać nie tylko do zrobienia swetrów, sukienek czy bluzek, ale także do modnych dodatków wystroju wnętrza: łapek kuchennych, dywaników, abażurów, podkładek na stół czy pufa lub siedziska.

8,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 3/2017

Już można kupić Wzory na szydełko - drugą część kompendium splotów wraz ze szkołą co trudniejszych oczek, które polecamy wszystkim miłośniczkom szydełkowania. W tym numerze oprócz wzorów pogrupowanych tematycznie znajdziecie też 4 modele z opisami wykonania: top i torbę idealne na lato, chustę - świetny dodatek na wszystkie pory roku oraz tunikę z patchworkowym dołem i krótki sweterek w paski, z którym poradzą sobie nawet panie zaczynające swoją przygodę z szydełkiem. Mamy nadzieję, że przygotowana kolekcja wzorów spełni wymagania i tak uzbrojone będzie mogły stworzyć wszystko, co pomyśli głowa. Sposób przygotowania wzorów jest widoczny na przykładowej stronie, i choć  nie wszystkie są opisane słownie krok po kroku, to wszystkie mają czytelne schematy lub wykresy i stosowne wprowadzenie.

8,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 4/2017

Warkocze na szydełku? Ależ oczywiście! Po tym kursie będziecie mogli ozdabiać swetry, szale, czapki, narzuty czy poduszki wzorami, o których istnieniu nie mieliście pojęcia. Wprawdzie pojawiały się już na modelach skromne warkocze z oczek reliefowych, ale ten kurs i ta biblioteka wzorów, którą prezentujemy w tym wydaniu Wzory i Wykroje to absolutna nowość! Zaczynamy od rzeczy łatwych, by przejść do trudniejszych, tak by nikt się nie zniechęcił po pierwszej próbie. Na zdjęciach obok pokazujemy już te trudne sploty, ale podstawowe warkocze są łatwe do zrobienia. Warto się pokusić, o zrobienie czegoś oryginalnego!

8,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 1/2018

Dla wszystkich zafascynowanych plastycznymi splotami szydełkowymi przygotowaliśmy drugi numer poświęcony warkoczom. Znajdziecie w nim skrócony kurs szydełkowania podstawowych warkoczy, nowy dział kursu warkoczy ze wspólnym oczkiem środkowym oraz dużo wzorów podstawowych, kombinacji warkoczy w przestrzenne układy, warkoczy tworzących bordiury. Na zdjęciu obok mała próbka tego, co prezentujemy w numerze.

8,99 zł Cena

Wzory i Wykroje 3/2018

Poszerz swoją bibliotekę wzorów na szydełko i poznaj możliwości, jakie dają oczka łańcuszka, półsłupki i słupki. Tematyczne działy pozwolą ci ocenić, do czego może nadać się konkretny splot. Jako pierwsze są wzory podstawowe na ściągacze lub kanwę siatkowych robótek. Kolejne to wzory o zwartym splocie: płaskie, muszelkowe i faliste, które nadają się na poduszki, pledy, podkładki pod talerze, torebki itp., oraz reliefowe, idealne na cieplejsze dzianiny. Planując niepowtarzalne ozdoby z łączonych kolorowych elementów, skorzystaj z techniki granny squares, czyli babcinych kwadratów. Wyjaśniamy, jak je przerabiać i jak łączyć. W numerze znajdziesz też sploty, które najbardziej kojarzą się z szydełkiem: filigranowe wzory siatki, łuków i wachlarzy oraz koronki. Zrobisz z nich lekkie letnie dzianiny z oryginalnym wykończeniem. Aby uzyskać niepowtarzalne efekty, przerabiaj wzory nitkami o różnej grubości i szydełkami o różnych numerach. Takie eksperymenty dają fantastyczne efekty!

8,99 zł Cena

Mała Diana Extra 1/2014

Doskonała wiadomość dla wszystkich naszych czytelników, którzy pragną poznać tajniki szydełkowania: Mała Diana Extra to kompendium tej sztuki. Ilustrowany kurs wprowadzi was w czytanie schematów, wykonanie podstawowych oczek, przerabianie w okrążeniach i wszystko, czego potrzebujecie, by samodzielnie zrobić dzianiny. Mamy też kilka wzorów i ich dokładne opisy: torbę na ramię,  swetry patchworkowe  i z melanżu, poduszki, bikini i wiele innych.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Mała Diana Extra 3/2015

Oto najbardziej aktualny kurs szydełkowania dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawowe pojęcia, oczka i nauczyć się szydełkować, a także dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie techniki siatkowej, wykonywania motywów, łączenia ich, a także szydełkowania techniką tunezyjską. Oto doskonały samouczek! Szydełkowanie jest proste, co pokazujemy na obrazkach, zdjęciach i opisujemy krok po kroku. Początek robótki, oczka łańcuszka, słupki, kratki pełne i puste, dodawanie i zamykanie kratek, rodzaje siatek, motywy i wypełnienia, przerabianie techniką tunezyjską – to wszystko nie będzie już dla was tajemnicą!

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 40

6,50 zł Cena

Mała Diana Extra 3/2016

Szydełkowanie jest wciąż modne, a kto nie umie, ten z łatwością się nauczy dzięki najnowszemu zeszytowi Małej Diany Extra nr 3/16. Zanim przejdziecie do szydełkowania wzorów łatwych i trudnych, których znajdziecie aż 47, to zobaczycie, jak zacząć robótkę, jak zrobić podstawowe rodzaje oczek, jak zamykać, łączyć poszczególne części czy też jak formować dzianinę. Liczne rady i wskazówki opatrzone kolorowymi ilustracjami sprawiają, że to czasopismo jest kompendium wiedzy dla nieumiejących szydełkować, a także dla tych, którzy coś umieją, ale jeszcze nie wszystko.

Chcemy was namówić, abyście na każdą porę roku zrobiły sobie chustę, ażurową lub gęsto tkaną, piękną, łatwą do wykonania, a przy tym jakże praktyczną! Można ją wykonać na przykład szydełkiem, a kto nie ma pomysłu, jak to zrobić, ten chętnie sięgnie po zeszyt Małej Diany Extra wypełniony piętnastoma modelami chust, szali oraz etoli. Wszystkie są duże, obszerne, czasami przypominają wręcz poncho. Ażurowe lub patchworkowe, wykonane z motywów lub też wzorzyste, są nie tylko ciepłe, przytulne, ale także stanowią wyjątkową, niepowtarzalną ozdobę każdej kreacji i każdej pani.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 40

6,90 zł Cena

Diana Robótki Extra 4/2018

Gdy inni pouczają: „Stąpaj twardo po ziemi…”, my dodajemy: „…tylko w miękkich skarpetkach!”. Nieważne, czy będą ledwie za kostkę, do kolan, czy za kolana – choć wszystkie te długości znajdziecie w tym zeszycie. Nieistotne, czy będą miały koronkę, wywinięcie, wzór żakardowy, paski, czy spiralnie ułożony warkocz – niemniej wykonanie każdego z tych zdobień szczegółowo opisujemy. Ważne, aby wasze skarpetki były ciepłe, wygodne, oryginalne i własnoręcznie zrobione na szydełku. Dlatego w tym numerze znajdziecie nie tylko opisy wykonania kolorowych modeli, schematy wzorów i zdjęcia gotowych robótek, ale i kurs podstawowy oraz tabelę rozmiarów poszczególnych części skarpetek – od palców po cholewkę, tak aby żadne zagięcie nie uwierało was podczas stąpania po ziemi.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

6,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: