Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 7,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

skarpetki 5 products.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Diana Robótki Extra 1/2012

Takich skarpetek jeszcze nie widziałyście! Tęczowe, w barwach toskańskich pól i ogrodów, z guzikiem, futerkową cholewką, w stylu marynarskim, romantyczne z kwiatkami, a nawet koralikami i cekinami. Panie, które uprawiają jogę, nie będą marzły w stopy. Mamy dla Was dobrą wiadomość: możecie je mieć! Diana Robótki Extra pomoże Wam zrobić je na szydełku dzięki szczegółowemu opisowi wykonania i dokładnym wskazówkom.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

5,50 zł Cena

Diana Robótki Extra 1/2011

Oto gratka dla tych, którzy mają dosyć chodzenia w gotowych, fabrycznie wyprodukowanych skarpetach i pragną otulić swe stopy w coś ciepłego, kolorowego, wyjątkowego. Chcemy was nauczyć, jak bardzo prosto i szybko zrobić na szydełku skarpetki w kierunku od palców do cholewki. Przygotowaliśmy niezwykłe modele: w barwach tęczy, w stylu safari, przyciągające wzrok niebanalnym wzorem lub też mocnym, zdecydowanym kolorem. Nie zabrakło propozycji dla naszych milusińskich, a także nastolatków. Jednym słowem: zadbajcie o stopy, bo to podstawa w mroźne lub też deszczowe dni!

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

5,50 zł Cena

Diana Robótki Extra 1/2014

Wzory skarpetek do wykonania na szydełku. Nigdy twoje stopy nie były takie kolorowe i modne! Skarpetki wykonasz prostą metodą 4 kroków od palca po cholewkę dzięki naszej szkółce z obrazkami. A w zeszycie 23 wzory skarpetek dla pani, pana, młodych, a także dla najmłodszych, dla których przygotowaliśmy również filcowane kapciuszki w kształcie myszek i biedronek. Gładkie i wzorzyste, koronkowe i graficzne, melanżowe, jednobarwne, skarpety i stopki – wszystkie są bardzo atrakcyjne i niepowtarzalne. Mogą być świetnym prezentem dla każdego.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

5,90 zł Cena

Diana Robótki Extra 1/2016

Marzniemy zawsze, począwszy od stóp, dlatego niezbędne, i to dla każdego, są ciepłe skarpetki! Można je wykonać na drutach lub szydełkiem, ale szydełkowane są łatwiejsze, a ponadto z pomocą przychodzi Wam pierwszy w tym roku zeszyt Diany Robótki Extra. Zawiera dwadzieścia jeden modeli wyjątkowych, niepowtarzalnych, a przy tym łatwych do zrobienia. Dla początkujących zamieszczamy kurs podstawowy z obrazkami. Są krótsze i dłuższe, z kapturkiem lub bez, wykonane spiralnie, dzięki czemu ładnie układają się na nodze. A dla nabrania wprawy możecie wykonać getry!

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

5,90 zł Cena

Diana Robótki Extra 4/2018

Gdy inni pouczają: „Stąpaj twardo po ziemi…”, my dodajemy: „…tylko w miękkich skarpetkach!”. Nieważne, czy będą ledwie za kostkę, do kolan, czy za kolana – choć wszystkie te długości znajdziecie w tym zeszycie. Nieistotne, czy będą miały koronkę, wywinięcie, wzór żakardowy, paski, czy spiralnie ułożony warkocz – niemniej wykonanie każdego z tych zdobień szczegółowo opisujemy. Ważne, aby wasze skarpetki były ciepłe, wygodne, oryginalne i własnoręcznie zrobione na szydełku. Dlatego w tym numerze znajdziecie nie tylko opisy wykonania kolorowych modeli, schematy wzorów i zdjęcia gotowych robótek, ale i kurs podstawowy oraz tabelę rozmiarów poszczególnych części skarpetek – od palców po cholewkę, tak aby żadne zagięcie nie uwierało was podczas stąpania po ziemi.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

6,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: