Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 8,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

jesień 31 products.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Hobby 3/2020

Najmłodsze dzieci mają problem ze rozumieniem upływu czasu i znaczenia zmienności przyrody. Ponieważ najlepszą okazją, aby im to wytłumaczyć, jest zabawa, każdy nowy sezon witamy numerem z odpowiednimi dekoracjami. Czas na jesień.
Poznawanie czasu zacznij od ozdobienia zegara, który posłuży też do nauki czytania godzin. Potem zróbcie róg obfitości – symbol jesiennych zbiorów. Niech dzieci skleją drzewo, które gubi liście, wiewiórkę chowającą na zimę orzeszki, ptaszki na gałęzi, które ustalają trasę lotu do ciepłych krajów, albo jeże otoczone ramką ozdobioną owocami, grzybami i liśćmi. Bo każdy z tych motywów jest dobrym pretekstem do opowieści o przyrodzie i jej prawach.
A gdy dziecko zapyta o Halloween, nie udawaj, że takiego święta nie ma. Nie musisz go obchodzić, aby o nim opowiedzieć np. przy sklejaniu nietoperzy z piórek, czarownic na glinianych doniczkach czy domu z duchami albo dyni z papieru. A potem, dla relaksu, splećcie bransoletki. Szkółka jest na końcu numeru.

Format: 210 × 280 cm
Liczba stron: 32 + arkusze z wykrojami

7,99 zł Cena

Hobby Extra 3/2020

Pokaż dziecku kolorowy świat obrazków z papieru i zachęć je do robienia jesiennych ozdób. Tylko na tym skorzystasz.
Niektóre dekoracje okienne zainspirują was do snucia opowieści o przygodach liściastych stworków lub buszujących w liściach wiewiórkach albo myszce – zależnie od tego, czyj wizerunek przykleicie do okna. Inne ozdoby posłużą jako wsparcie w nauce. Wiewiórki zachęcą do matematyki, bo liczyć nauczyły się na łańcuchach z żołędzi. Z przyrody lepszy będzie jeż, pierwszy grzybiarz w bajkowym świecie. Z kolei w przełamywaniu ograniczeń prym wiedzie kruk, miłośnik skoków na spadochronie z liści. Najlepszymi korepetytorami są jednak sowy. Gdy dziecko zada im pytanie, potem poczyta trochę o temacie, który je interesuje, to rano prawdopodobnie obudzi się z gotową odpowiedzią w głowie.
A co z zabawą, ze śmiechem i tańcem? Na te okoliczności zróbcie halloweenowe dekoracje: trzech przebierańców na dyni, ducha w kapeluszu i kruka, tym razem wielkiego czarownika.

Format: 183 × 244
Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

7,90 zł Cena

Hobby Extra 3/2009

Jesień za progiem, czas więc pomyśleć o stosownych dekoracjach! Zadbać o przyjemną atmosferę w domu i zatroszczyć się o oryginalne ozdoby. W niniejszym numerze moc inspiracji. A zatem do dzieła! Czekają na Was barwne latawce, jesienne liście, smakowite owoce, strachy na wróble i przesympatyczne zwierzątka leśne: jeże, sowy, wiewiórki. Nie zabraknie też pełnych grozy (ale tylko z pozoru!) duchów, czarownic i nietoperzy. Wszystkie dekoracje wykonane z papieru i brystolu i bogato ozdobione. Wykonanie ułatwią wyczerpujące instrukcje i gotowe do skopiowania wzory w oryginalnych rozmiarach.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,75 zł Cena podstawowa 5,50 zł Cena

Hobby Extra 3/2010

Wyjątkowo bogaty zbiór jesiennych dekoracji. Papierowe obrazki i łańcuszki w mgnieniu oka odmienią Wasz dom. Wybierać możecie spośród barwnych latawców, wesołych grzybków, uśmiechniętych strachów na wróble, jeżyków, myszek, kruków i wiewiórek. Nie zabraknie też dyni, czarownic i duchów. Wykonanie modeli ułatwią bardzo szczegółowe instrukcje i gotowe do skopiowania wzory.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,75 zł Cena podstawowa 5,50 zł Cena

Hobby Extra 3/2011

Zbiór pięknych dekoracji ukazujących jesień. Barwne liście, dorodne dynie, smakowite jabłuszka i gruszki, leśne grzyby, uśmiechnięte strachy na wróble, lśniące w słońcu kasztany, kolorowe latawce i oczywiście szykujące się do zimy zwierzątka: myszki, wiewiórki, jeże… Wśród tak pogodnych dekoracji nie sposób przejmować się jesienną słotą! W numerze ponadto mnóstwo pomysłowych ozdób na Halloween – duchy, nietoperze i czarownice z kotami to tylko niektóre z nich!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby Extra 3/2012

Ani się obejrzycie, a zaobserwujecie oznaki jesieni. Warto być na to przygotowanym i mieć w zanadrzu zapas ciekawych pomysłów na dekoracje, które nie tylko złagodzą smutek po odejściu lata, ale i pomogą odkryć i docenić piękno polskiej, złotej jesieni! Wśród propozycji czekają na Was uśmiechnięte strachy na wróble, skrzaty, kompozycje z barwnych liści, muchomorki, kolorowe latawce i cała gromadka wesołych zwierzątek: kruki, myszki, kotki, wiewiórki i jeżyki. Nie zabraknie też pomysłowych dekoracji na Halloween – duchów i dyni!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby Extra 3/2013

Sympatyczny kruk, żabka w kaloszach skacząca po kałużach, mysz pod olbrzymim parasolem, wesołe muchomorki i leśne urwisy – oto plejada naszych bohaterów. Odkrywamy przed wami urok dożynek - od tej pory strach na wróble będzie stał jako obrazek na oknie, a jabłka i gruszki będą zdobić mieszkanie. Poznajcie się z naszymi leśnymi mieszkańcami - ptaki założyły czapeczki – nie chcą być gorsze od kani i muchomorków chwalących się kapeluszami w kropki. W tym Hobby Extra też mnóstwo innych dekoracji, wśród nich te na Halloween.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby Extra 3/2016

Ciekawskie kruki, dynie jako girlandy, deszczowe panienki i dzieci puszczające latawce - jesienią jest na co popatrzeć, bo na oknach i ścianach zagoszczą piękne obrazki z papieru.

Możecie też przygotować harmonijkę z jeży do ustawienia na biurku, witraż i wieniec na dożynki, a na Halloween kolorowe sowy czy myszkę na dyniowym lampionie. Mobilna dekoracja z liści wyciętych ze starej gazety, świecznik otoczony grzybkami albo wysokogórskie klimaty (czyli koziołek z szarotką i serduszkiem) to nasze pomysły na to, by nikomu nie nudziło się, gdzy za oknem będzie plucha.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Hobby extra 3/2017

Przyjaciele z lasu zapraszają w odwiedziny! Ty dziewczynko, i ty chłopczyku przebierzcie się za muchomorki, weźcie ze sobą prezenty zapakowane w torebeczki myszki i na leśnej polanie przyszykujcie przyjęcie. Na pewo zajrzą jeż i lis, które beztrosko rozsypują liście, pojawią się wiewiórki  (wycinamy je od razu parami), sarenka, sowy i duszki. Tylko strach na wróble dzielnie pilnuje pola przed dożynkami, ale jemu towarzyszy skrzat.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Hobby Extra 3/2018

Rozwijajmy ciekawość dzieci niezależnie od tego, czy pytają o zwierzęta, rośliny, czy postaci z bajek. Świetnie nadaje się do tego moment, gdy dzieci wycinają elementy z szablonu i sklejają z nich ozdoby na okno, bo wówczas rodzi się tyle pytań! W tym numerze tematem obrazków jest jesień. Dzieci do zabawy potrzebują nożyczek, kleju, kolorowego papieru, pisaków i kredek. Dorośli powinni zaś zadbać o wiedzę merytoryczną. Przy wiewiórce może paść przecież pytanie, co te gryzonie jedzą. Odpowiadamy: orzechy i nasiona, małe pająki i podsuszone na słońcu grzyby. Jeśli dzieci zapytają, jak robaczki wchodzą do jabłek, odpowiadamy: wiosną owady składają w kwiatku jajeczka, powstaje z nich robaczek, który rośnie w środku owocu. Łatwizna. Są jednak trudniejsze pytania: o czym rozmawiają wrony na płocie, jak brzmi muzyka jeży i co łączy latawca ze strachem na wróble. My na te pytania, niestety, nie znamy odpowiedzi…

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Hobby 4/2006

W HOBBY modele wykonane różnymi technikami. Zaczynając od akwareli i kończąc na decoupage (technice serwetkowej). Ozdobicie nie tylko ściany, okna, ale i koszulki – prezentujemy technikę prasowanek. Pamiętamy o tym, że czas do szkoły – samodzielnie wykonane rogi obfitości ucieszą pierwszoklasistów, a latawiec nieco starsze dzieci. Figurki z glinianych doniczek są zwiastunem jesieni. Dla chętnych mamy wystrój na przyjęcie - zapraszamy!

Format: 210 x 280 mm 

Liczba stron: 48 + arkusze z wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby 5/2007

Strachy na wróble, dekoracje z bajecznie kolorowych jesiennych liści i kwiatów, zwierzątka robiące zapasy na zimę, lampiony, niegroźne czarownice i wesołe duszki na halloween – te i wiele innych motywów przygotowaliśmy dla Was w jesiennym numerze. A na biurko na pewno przydadzą się puszki na przybory.

Format: 210 x 280 mm 

Liczba stron: 48 + arkusze z wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: