Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 4,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

kwiaty z papieru 3 products.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Diana Wydanie Specjalne 3/2017

Modne frędzelki, plisy i kropeczki znajdziecie nie tylko na ubraniach, ale i na tegorocznych stroikach bożonarodzeniowych. Przestrzenne modele, które mogą ozdobić okno, choinkę, girlandę na drzwiach czy udekorować stół. Gwiazdy i dekoracje możecie zrobić z pasków papieru, z rolek po papierze, tektury, brystolu. Jedne są dziecinnie łatwe, bo paseczki przeplatamy na krzyż, na inne zwijamy rożki, a jeszcze inne powstają z wielu elementów o tym samym kształcie albo w technice origami. Każdy znajdzie coś dla siebie, by móc pięknie przystroić dom na święta.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 32 + arkusz

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 1/2018

To kierowany do dzieci zbiór pomysłów na wielkanocne dekoracje wraz z dokładnym opisem ich wykonania. Niektóre modele robi się wyłącznie z papieru, jak np. kartki świąteczne, do innych potrzeba jeszcze tasiemek, piór, guzików, butelkę, małej doniczki, wydmuszek itp. Kaczuszki pływające w stawie robi się z masy fimo, puchate zwierzątka z wełny, a kwiatki i tabliczkę na drzwi z papieru welurowego. Większość ozdób przyda się na czas świąt, jak np. tabliczki na stół z imionami domowników, biżuteria z masy fimo, obrazek z origami, ramka na zdjęcie, dzwonki wietrzne lub papierowy koszyczek na pisanki.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 32

3,50 zł Cena podstawowa 6,99 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 2/2018

Origami, japońska sztuka składania papieru, nie tylko ma moc symbolicznego wyrażania życzeń, rozwijania wyobraźni geometrycznej i inspirowania inżynierów, ono przede wszystkim – relaksuje. Aby niczym nie zakłócić zabawy, w zeszycie znalazły się zdjęcia modeli, schematy oraz szczegółowe opisy kolejnych etapów wykonywania origami. Czy zrobicie więc żurawia, motylki na ścianę lub na abażur z papieru, bukiety pełne kwiatów, kwitnące kaktusy, gwiazdki, choinki, czy zawieszki – składanie, rozkładanie, dociskanie i rozchylanie papieru sprawi wam prawdziwą przyjemność. A możecie przecież zaskoczyć najbliższych swoimi umiejętnościami i podarować im mały prezent – choćby kwiatki lub muffina – włożony we własnoręcznie pozaginane pudełko.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 32

3,50 zł Cena podstawowa 6,99 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: