Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 4,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

origami 6 products.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Hobby Extra 2/2016

Dzieci są bardzo twórcze, mają wciąż nowe pomysły i czasem trudno je zająć czymś ciekawym. A może lubią origami? Jeśli jeszcze nie znają tej sztuki składania papieru, to z pewnością zainteresują się najnowszym zeszytem Hobby Extra nr 2/2016. Będą mogły przygotować oryginalne prezenty na święto mamy, zbudują swoje własne zoo, a także stworzą kolorowe żabki, zajączki, wykonają pudełka i kwiatki na okno. Zawarte w zeszycie instrukcje składania krok po kroku zostały zilustrowane kolorowymi obrazkami, które są niezbędne do wykonania modeli.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Hobby extra 2/2017

Jak zrobić dekoracje muffinek na przyjęcie? Jak szybko stać się armatorem katamaranu? Czy rybki z rafy koralowej mogą zamieszkać w M3? Czy tygrys i lew polubią się z liskiem i pawiami? Na te i inne pytania szybko znajdziecie odpowiedzi, składając zabawki z papieru. Część z nich to łatwe origami z rysunkowymi instrukcjami składania, na inne modele wystarczy złożyć papier w harmonijkę, a z kartonu wyciąć dodatkowe części.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32

3,50 zł Cena podstawowa 6,99 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 3/2017

Modne frędzelki, plisy i kropeczki znajdziecie nie tylko na ubraniach, ale i na tegorocznych stroikach bożonarodzeniowych. Przestrzenne modele, które mogą ozdobić okno, choinkę, girlandę na drzwiach czy udekorować stół. Gwiazdy i dekoracje możecie zrobić z pasków papieru, z rolek po papierze, tektury, brystolu. Jedne są dziecinnie łatwe, bo paseczki przeplatamy na krzyż, na inne zwijamy rożki, a jeszcze inne powstają z wielu elementów o tym samym kształcie albo w technice origami. Każdy znajdzie coś dla siebie, by móc pięknie przystroić dom na święta.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 32 + arkusz

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 1/2018

To kierowany do dzieci zbiór pomysłów na wielkanocne dekoracje wraz z dokładnym opisem ich wykonania. Niektóre modele robi się wyłącznie z papieru, jak np. kartki świąteczne, do innych potrzeba jeszcze tasiemek, piór, guzików, butelkę, małej doniczki, wydmuszek itp. Kaczuszki pływające w stawie robi się z masy fimo, puchate zwierzątka z wełny, a kwiatki i tabliczkę na drzwi z papieru welurowego. Większość ozdób przyda się na czas świąt, jak np. tabliczki na stół z imionami domowników, biżuteria z masy fimo, obrazek z origami, ramka na zdjęcie, dzwonki wietrzne lub papierowy koszyczek na pisanki.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 32

3,50 zł Cena podstawowa 6,99 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 2/2018

Origami, japońska sztuka składania papieru, nie tylko ma moc symbolicznego wyrażania życzeń, rozwijania wyobraźni geometrycznej i inspirowania inżynierów, ono przede wszystkim – relaksuje. Aby niczym nie zakłócić zabawy, w zeszycie znalazły się zdjęcia modeli, schematy oraz szczegółowe opisy kolejnych etapów wykonywania origami. Czy zrobicie więc żurawia, motylki na ścianę lub na abażur z papieru, bukiety pełne kwiatów, kwitnące kaktusy, gwiazdki, choinki, czy zawieszki – składanie, rozkładanie, dociskanie i rozchylanie papieru sprawi wam prawdziwą przyjemność. A możecie przecież zaskoczyć najbliższych swoimi umiejętnościami i podarować im mały prezent – choćby kwiatki lub muffina – włożony we własnoręcznie pozaginane pudełko.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 32

3,50 zł Cena podstawowa 6,99 zł Cena

Diana Wydanie Specjalne 3/2018

Wystarczy mieć pod ręką papier, trochę filcu i szyszki, a już jesteście w stanie wyczarować śliczne ozdoby choinkowe. Przygotowaliśmy dla was modele w różnych technikach, takie, przy których wykonaniu cała rodzina może spędzić miło czas. Na jedne wystarczy chwilka (np. aniołki z bibuły), na inne potrzeba więcej czasu (gwiazdki wycinane ze starych gazet lub składane z papieru dzwoneczki i szyszki), ale sami się przekonacie, że efekty są wspaniałe. Stare foremki do ciastek mogą zmienić się w zimowe pejzaże - nie tylko, że staną się ozdobą waszej choinki, to jeszcze mogą być małym upominkiem. Dzieci na pewno ucieszą się z mikołajów, a dorośli zachwycą dekoracjami w bieli zrobionymi dziecięcymi rączkami.

Format: 183 x 244 mm
Liczba stron: 32 + arkusz

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: