Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 6,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Dostępność

Dostępność

Facebook

wypchnij, złóż i gotowe 24 products.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Bożonarodzeniowe dekoracje

Świąteczne, bajecznie kolorowe dekoracje dla najmłodszych. Zeszyt zawiera arkusze z twardego, gładkiego papieru. W każdym arkuszu wytłoczone są wesołe motywy, które wystarczy wypchnąć palcem. Z zaopatrzonych w podstawki papierowych domków i ludzików ustawimy własne miniaturowe miasteczko. Wśród propozycji znajdą się również stojące reniferki, mikołajek do powieszenia na klamce, bałwanki na zimową girlandę, zdobiona aniołkami ramka na zdjęcie i kalendarz adwentowy z 24 otwieranymi okienkami.

9,90 zł Cena

Wielkanocne Dekoracje

Wielkanocne, bajecznie kolorowe dekoracje dla najmłodszych. Zeszyt zawiera arkusze z twardego, gładkiego papieru. W każdym arkuszu wytłoczone są wesołe motywy, które wystarczy wypchnąć palcem. Żadnego klejenia! Wśród propozycji mamy biedronkę, jeżyka i owieczkę pełniące funkcję kubeczków na jajka, wolno stojącą parkę kurki i kogutka, wielkanocny koszyczek z zajączkiem, uchwyty na serwetki w postaci kaczuszki, kaczorka, koguta i kurki, trójwymiarową scenkę przedstawiającą owieczki na wiosennej łące, koszyczek w kształcie kwiatka, łańcuszek wesołych zajączków i figurkę zajęczej dziewczynki do ubierania.

9,90 zł Cena

Moje Świąteczne Dekoracje

Świąteczne dekoracje – bez wycinania, bez klejenia! Wystarczy wypchnąć kolorowe obrazki z arkuszy… i gotowe! Wśród ozdób mamy Świętego Mikołaja do posadzenia na parapecie lub półce, krasnoludkowy domek z pnia drzewa, z otwieranymi drzwiami i okienkami oraz podpórkami, umożliwiającymi ustawienie dekoracji w dowolnym miejscu, krasnale z bałwankiem – do ustawienia przed domkiem, świąteczny wianek do nałożenia na świecę, zawieszki na prezenty (z miejscem na wypisanie imion obdarowywanych osób) i niedźwiadka z workiem, do którego da się włożyć słodkości lub inne drobiazgi. Nie zabraknie też dekoracji do zawieszenia w oknie lub na choince, takich jak karmnik z ptaszkami, kolorowe bombki, wesołe myszki chrupiące świąteczne wypieki, dzwonki i uśmiechnięte aniołki.

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 1/2012

Przygotowanie wielkanocnych dekoracji jeszcze nigdy nie było tak proste i tak przyjemne! Żadnego wycinania, żadnego klejenia! W numerze czekają na Was wielkanocne koszyczki – z kurczaczkami i z zajączkiem, owieczka i zajączek pełniące rolę kubeczków na jajka, wesołe figurki do nałożenia na łyżeczki, nakładki na jajka, pisanki na świąteczne zawieszki, winietki na stół i podstawka pod jajka z motywem łączki i słodkimi owieczkami. Wspaniała zabawa dla młodszych i starszych!

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 2/2012

Papierowe laleczki i zwierzątka, garderoba i całe mnóstwo akcesoriów (w sumie ponad 100 części!)  – wszystko bez wycinania i bez klejenia! Części wystarczy wypchnąć z arkuszy, pozaginać i …gotowe! W „Papierowej Krainie” spotkasz Anię i Kasię i przeżyjesz z nimi wiele ciekawych przygód: na plaży, na placu zabaw czy w bajkowym królestwie wróżek. Będziecie razem jeździć konno, udacie się na bal lub spędzicie miłe chwile w domowym zaciszu, rysując i bawiąc się z Waszymi pupilami – Mruczkiem i Reksem. Przebieraj dziewczynki, wymieniaj akcesoria, zabawki i zwierzątka. A jeśli i Ciebie najdzie ochota na przebieranki, załóż sobie na głowę jedną z dwóch zamieszczonych w zeszycie koron. Drugą możesz podarować przyjaciółce!

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 6/2013

W kalendarzu mamy luty, ale klimat się zmienia, zatem za oknem pogoda raczej wiosenna. Co prawda do świąt wielkanocnych jeszcze daleko, ale czas szybko płynie i ani się obejrzycie, a nadejdzie Wielkanoc. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowy zeszyt pełen tekturowych dekoracji – na ośmiu planszach wielkanocne motywy. Wystarczy wypchnąć figurki i ustawić je na specjalnie przygotowanych podstawkach. Nie musicie używać kleju ani nożyczek, a zatem dzieci z niewielką tylko pomocą dorosłych same mogą wykonać koszyczek, domek rodziny zajączków, pisanki z kwiatami, dekorację stołu, zajączka na trawie, oryginalne osłonki na kubeczki do jajek, a także łąkę z wesołymi zwierzątkami.

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 7/2013

Oto świetny prezent dla dziewczynek. Papierowe ubieranki! Bez klejenia, bez wycinania. Zeszyt z popularnej serii, spełniający marzenia małych dziewczynek o ubieraniu lalek, przebieraniu w barwne stroje, zakładaniu dodatków, zwierzątkach, grach i zabawach. Dzięki łatwym w wykonaniu tekturowym dekoracjom samodzielnie stworzysz swój własny świat pełen fantazji.

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 9/2013

Lato w pełni, ale bywa i tak, że dzieci się nudzą i wtedy nie ma nic lepszego niż zeszyt papierowych figurek do wypchnięcia i do zabawy! Niniejszy jest przeznaczony przede wszystkim dla miłośników koni i jazdy konnej, chociaż nie tylko. Na ośmiu planszach znajdą oni także figurki laleczek oraz kilka zestawów ubranek, tak by mogli się bawić w ich ubieranie i przebieranie.  Mają oni także do dyspozycji zaprzęg konny, zabawy na torze przeszkód i w stadninie. Miłej zabawy!

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 11/2014

Przygotowanie wielkanocnych dekoracji jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Nie trzeba ani nożyczek, ani kleju! Motywy wystarczy wypchnąć z arkuszy i pozginać. W numerze uchwyty na serwetki, kubeczki na jajka, wielkanocne koszyczki, kolorowe pisanki i wesołe figurki do zabawy.

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 12/2014

Świetna zabawa dla najmłodszych – bez wycinania, bez klejenia! Wystarczy wypchnąć części z kolorowych arkuszy, poskładać i gotowe! W zeszycie: zamek, zamkowa kuchnia, książęca para z dziećmi, kucharka, mali rycerze na koniach i piesek księżniczki. Oprócz tego mnóstwo akcesoriów: stroje dla figurek, zbroja rycerska dla małego księcia, skrzynia pełna skarbów, lustro księżnej, stolik i fotel do gabinetu księcia oraz sztaluga, paleta malarska, książka i tamborek do komnaty małej księżniczki.

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 13/2014

Dwie modelki i 23 kreacje – na każdą porę i na różnorodne okazje. Części garderoby dowolnie łączymy, tworząc inne zestawienia i kreując swój własny styl. Wystarczy wypchnąć części z arkuszy, a potem bawić się i przebierać modelki, zmieniając ich stroje, buty i fryzury

9,90 zł Cena

Papierowa Kraina 15/2015

Nie potrzebujesz ani nożyczek, ani kleju! Wystarczy, że wypchniesz obrazki, pozaginasz, poskładasz… i już możesz bawić się do woli! Figurki doskonale sprawdzą się również w roli wielkanocnych dekoracji. W niniejszym zeszycie znajdziesz wielkanocną szkółkę z gromadką uczniów, wielkanocne koszyczki z zajączkami, kwiatowe kubeczki na jajka, kapturki na jajka w kształcie wesołych kurczaczków, kolorową podstawkę na pisanki czy też uśmiechnięte biedronki i motylki – w sam raz do zawieszenia na wielkanocnym bukiecie z bazi!

9,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: