Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 9,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

Wielkanoc 45 products.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Moje Dekoracje 1/2021

Oto pomysły na dekoracje z okazji Wielkiej Nocy, wiosny i walentynek, które uruchomią twoją wyobraźnię, potwierdzą zdolności manualne, a może nawet nauczą nowej techniki.
W dziale „Wiosenny warsztat” znajdziesz m.in. owalną zawieszkę z kwiatami z tektury i cebulki (z bombek) w małych doniczkach. W ramach warsztatu papierniczego zrobisz kwiaty z papieru jedwabnego i bibuły, świąteczne kartki oraz opakowania w kształcie kur.
Osobny dział poświęcamy walentynkom. Dla ukochanej osoby zrób ozdobne serce, skrzynkę na przybory do domowego spa albo pudełka.
Jeśli lubisz pracę z piłą, wiertarką i pędzlem zajrzyj do działu „Warsztat majsterkowicza” i zrób kwokę lub zakochane zające. W kolejnym dziale bardziej potrzebne niż ostre narzędzia są zręczne palce. Nimi uszyj zające z filcu lub aplikacje na bawełnianej torbie. Wyjaśniamy też, jak zapleść z makramy zawieszki.
A jeśli lubisz się pośmiać, zrób zające buszujące w donicach. Ta dekoracja może cię bawić aż do końca lata.

Format: 210 × 280 mm
Liczba stron: 48

7,99 zł Cena

Hobby Extra 2/2009

Wyjątkowo bogaty asortyment wielkanocnych oraz wiosennych dekoracji z papieru: obrazki okienne i łańcuszki, biedroneczki i świerszcze, kolorowe ptaki, kompozycje kwiatowe, wielkanocne zajączki, kurki, koguciki, kurczątka, kaczuszki, owieczki i barwne pisanki. Doskonała zabawa dla młodych majsterkowiczów! Wszystkie modele opatrzone są szczegółowymi opisami wykonania i gotowymi do skopiowania wzorami.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,45 zł Cena podstawowa 4,90 zł Cena

Hobby Extra 1/2010

W tym numerze czekają na Was barwne kwiaty, pisanki i mnóstwo wesołych zwierzątek. Papierowe dekoracje – pomysłowe i bajecznie kolorowe – pomogą Wam zaprowadzić dookoła przyjazną atmosferę i świąteczny nastrój. Niewielki nakład pracy i proste wykonanie sprawią, że z modelami poradzą sobie także młodzi majsterkowicze.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,75 zł Cena podstawowa 5,50 zł Cena

Hobby Extra 1/2011

Poznajcie zaskakująco bogaty świat papierowych dekoracji! Dzięki wykonanym z kolorowego papieru łańcuszkom i obrazkom w mgnieniu oka zaprowadzicie w Waszym otoczeniu wesołą atmosferę. Wśród dekoracji propozycje o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Kwiaty, pszczółki, motyle, kurki, kaczuszki, gąski, owieczki i zajączki tylko czekają, by przystroić Wasze domy.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,75 zł Cena podstawowa 5,50 zł Cena

Hobby Extra 1/2012

Coraz bliżej wiosna, coraz bliżej Wielkanoc. Najwyższa pora pomyśleć o wiosennych i świątecznych dekoracjach. W niniejszym numerze 30 modeli: papierowych obrazków okiennych i łańcuszków, które w mgnieniu oka zaprowadzą w Waszym domu ciepłą i pogodną atmosferę. Wielkanocne zajączki, pisanki, owieczki, kurki i kogutki, kaczuszki, gąski, biedronki, wiosenne kwiaty i motyle – to tylko niektóre z czekających na Was motywów!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby Extra 1/2013

Świat papierowych obrazków okiennych przygotowany z myślą o wiośnie i Wielkanocy. A w zeszycie 26 barwnych modeli. Kolorowe kurki, zajączki, wesołe pisanki, biedronki, ptaszki i kwiatki, kotki, a nawet krówki i owieczki przyciągają wzrok. Z łatwością wykonają je także najmłodsi, oczywiście z pomocą rodziców. Wystarczy kolorowy brystol, ołówek i nożyczki: kopiujemy wzór, wycinamy, a potem doklejamy kolorowe elementy i kolorujemy szczegóły.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

2,95 zł Cena podstawowa 5,90 zł Cena

Hobby Extra 1/2014 wydanie specjalne

Przed Wami kolekcja wielkanocnych dekoracji: kolorowych zawieszek, łańcuszków i obrazków okiennych. Wśród nich wielkanocne zajączki, owieczki, kurki, kurczątka, gąski i oczywiście pisanki. W zeszycie nie zabraknie też motywów wiosennych: barwnych motyli, kwiatów i rozśpiewanych ptaków. Do przygotowania dekoracji nie potrzeba wiele, wszystkie bowiem wykonane są z papieru. Wystarczy skopiować zamieszczone na arkuszach wzory na wybrany papier, wyciąć, posklejać i pomalować kredkami – gotowe!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,15 zł Cena podstawowa 6,30 zł Cena

Hobby Extra 1/2014

Pora pomyśleć o dekoracjach, które przygotują nas na jej nadejście. Inspiracji szukajcie w niniejszym zeszycie. W nim propozycje bajecznie kolorowych obrazków wykonanych z papieru. Ślimaczek na wiosennej łączce, pszczółka śpiąca na kwiatku, barwne motyle, rozśpiewane ptaki, kwiatowe wróżki – wszystkie tylko czekają, by udekorować Wasze okna i zaprowadzić w domu ciepłą atmosferę. Oprócz wiosennych dekoracji w zeszycie mnóstwo propozycji na Wielkanoc: kurki, koguciki, wielkanocne zajączki, owieczki i oczywiście kolorowe pisanki!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,25 zł Cena podstawowa 6,50 zł Cena

Hobby Extra 1/2015

Odkryjcie świat kolorowych dekoracji z papieru! Wystarczy skopiować wzór z arkusza na kolorowy papier, wyciąć, skleić, pomalować i gotowe! W ten oto prosty i przyjemny sposób stworzycie całą kolekcję wesołych, bajecznie kolorowych obrazków. Udekorujcie nimi ściany i okna, a wasz dom zmieni się nie do poznania! W wielkanocnym numerze oprócz zajączków, kurczaczków, kurek, owieczek i barwnych pisanek znajdziecie też ozdoby o tematyce wiosennej: kolorowe kwiaty, zakochane biedronki i motyle. Już dziś bierzcie się do dzieła!

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,25 zł Cena podstawowa 6,50 zł Cena

Hobby Extra 1/2016

Cieszymy się już najnowszym zeszytem Hobby Extra. Dzięki niemu do waszych mieszkań zawita wiosna! Kolorowe papierowe dekoracje przegnają zimę. Już podczas pracy z barwnym kartonem i papierem poprawi się wam nastrój, a gdy kwiaty, motyle i wesołe zwierzątka ozdobią mieszkanie, to wiosna już na dobre się u was zadomowi. W zeszycie znajdziecie także wiele ciekawych propozycji na wielkanocne dekoracje. Zajączki, pisanki, słodkie kurczaczki, kury – te motywy są zawsze aktualne i poszukiwane.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Hobby extra 1/2017

Zajączek już pomyślał o walentynce dla ukochanej, zobacz, co przygotował. Inni też mają co robić: pani Zajączkowa wiezie pisanki i kurczaka, rodzina gąsek wybrała się z wizytą do sąsiadki, elf podlewa kwiatki w doniczkach, a motyle podziwiają tulipana. Tylko kurczaki są niesforne i broją, a jeden to nawet uciekł z kurnika i schował się w torbie!

Jeśli chcesz, by te śliczne dekoracje ozdabiały twój pokój, przedszkole czy żłobek wystarczy sięgnąć po gazetę i zrobić je samemu. Będzie dużo frajdy ze wspólnej zabawy.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Hobby Extra 1/2018

Najnowszy numer „Hobby Extra” zawiera pomysły na ozdoby, które dzieci mogą wykonać z papieru. Oprócz zdjęć zamieszczono dokładne opisy wykonania każdej dekoracji oraz arkusze ze wzorami do skopiowania. Dzięki temu dzieci mogą samodzielnie wykonać przyklejane na okno ozdoby, zawieszane girlandy oraz zawieszki na gałązki. Każdy model jest inny. Są biedronki, zajączki, ptaszki, elf, drzewo, konewka z kwiatami, koty, kury i owieczki itp.

Format: 183 x 244 mm

Liczba stron: 32 + arkusze ze wzorami

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: