Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 4,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

malowanie, rysowanie 22 products.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Moje Atelier 4/2010

Nie trzeba być doświadczonym artystą, by móc namalować udany obraz. Bogata wiedza teoretyczna i znajomość historii sztuki też nie są konieczne. Wystarczy mieć wymienione w numerze akcesoria, skopiować na blejtram wzór z dołączonego arkusza, a potem krok po kroku podążać za szczegółowymi instrukcjami i porównywać wyniki swej pracy ze zdjęciami obrazującymi etapy powstawania obrazu. Przekonajcie się sami! Wykonując własne reprodukcje przedstawionych w numerze obrazów, nie ograniczamy się jedynie do farb. Sięgamy po lakier, który nada szkłu połysk zbliżony do naturalnego i po pastę strukturalną, która odzwierciedli fakturę piasku pustyni i pozwoli nam ukształtować wypukłości kwiatowych płatków. Efekt 3D uzyskamy też za sprawą drobnych akcesoriów, takich jak palemka do drinków czy ziarenka kawy. Rezultatem łączenia różnych technik są piękne, zachwycające swą oryginalnością dzieła.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,95 zł Cena podstawowa 7,90 zł Cena

Moje Atelier 1/2011

Połączenie teorii z praktyką to wyjątkowo skuteczna metoda nauki – zastosowana również w niniejszym wydaniu Mojego Atelier. Każdy z 6 przedstawionych projektów poprzedzony jest wstępem zawierającym cenne informacje dotyczące tematu rysunku. Dzięki temu zdobędziecie podstawową wiedzę o grze światła i cienia, o kompozycji i perspektywie. Dowiecie się, w jaki sposób uchwycić na rysunku właściwe proporcje i odległości, jak oddać na papierze puszystość króliczego futerka czy też motyle skrzydła. Liczne uwagi, wskazówki i propozycje ćwiczeń pomogą Wam z sukcesem podążać według instrukcji wykonania rysunków.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 2/2011

W niniejszym wydaniu Mojego Atelier przedstawionych zostało 5 projektów – rysunków wykonanych kredkami, pastelami i ołówkiem. Tematyka zamieszczonych rysunków – kwiaty, pejzaż i zwierzęta – przemówi do każdego miłośnika natury. Oprócz szczegółowych opisów wykonania i zdjęć krok po kroku obrazujących etapy pracy w numerze także wiele przydatnych informacji i wskazówek. Każdy projekt poprzedzony jest bogato ilustrowanym wstępem, dzięki czemu przed przystąpieniem do rysowania będziecie mogli dokładniej przeanalizować wybrany motyw.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 3/2011

Należycie do osób wrażliwych na sztukę i kochających naturę? Korci Was, by sięgnąć po ołówek lub kredkę i samodzielnie przelać na papier intrygujący Was obraz, ale brakuje Wam wiary we własne umiejętności? Koniecznie zajrzyjcie do niniejszego wydania Mojego Atelier! 6 projektów poświęconych zwierzętom, kwiatom i martwej naturze. Barwne fotografie i wykonane na ich podstawie szkice wsparte fachowymi komentarzami wprowadzą Was w temat, a szczegółowe instrukcje i zdjęcia obrazujące etapy pracy nad rysunkiem krok po kroku poprowadzą do sukcesu. Będziecie pozytywnie zaskoczeni osiągniętymi przez Was efektami!

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 4/2011

Górzysty krajobraz, rozległe pole, jesienny las, latarnia morska, osnute mgłą jezioro, niebo przed burzą – używając ołówka i pasteli, wszystkie te piękne widoki przelejemy na papier. Zadanie tylko z pozoru wydaje się trudne. W rzeczywistości utrwalenie na papierze krajobrazu uda się nawet początkującym – wystarczy zapoznać się z zamieszczonymi w numerze wskazówkami i podążać krok po kroku wedle instrukcji i zdjęć przedstawiających etapy powstawania obrazu.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 2/2012

Oto numer w pełni poświęcony malowaniu kwiatów. Oprócz 9 starannie opracowanych projektów (róże, maki, piwonie, irys, mieczyki, gerbery, magnolie), są w nim również praktyczne wskazówki i opisy technik malarskich. Gotowe do skopiowania motywy, szczegółowe instrukcje i zdjęcia obrazujące etapy tworzenia obrazów pomogą Wam w wykonaniu dzieł. Możecie wybierać spośród obrazów malowanych akwarelami i farbami akrylowymi. Nie zabraknie też kompozycji z wykorzystaniem pasty strukturalnej. Każdy obraz utrzymany jest w innym stylu i w innej kolorystyce. Słowem, każdy miłośnik kwiatów i każdy malarz hobbysta znajdzie tu coś w sam raz dla siebie!

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 3/2012

Malowanie od podstaw? To nic trudnego! Wystarczy odrobina chęci i odpowiedni materiał pomocniczy! Niniejsze wydanie „Mojego Atelier” to doskonałe połączenie teorii z praktyką, które nawet początkującym pozwoli osiągnąć sukcesy artystyczne. W numerze podstawowe informacje o niezbędnych materiałach, objaśnienia kluczowych zagadnień, profesjonalne porady i wskazówki, jak i propozycje projektów do samodzielnego odtworzenia. Projekty, opatrzone starannie opracowanymi opisami wykonania i zdjęciami obrazującymi etapy tworzenia, dają możliwość wypróbowania i utrwalenia nowo zdobytej wiedzy. Różnorodność technik (farby akrylowe, farby akrylowe w połączeniu z pastelami, akwarele, kompozycja wzbogacona o elementy kolażu) i bogata tematyka (łąki, pola, wzgórza, morze, afrykańska sawanna, toskański pejzaż, latarnia morka, żaglówki) zadowolą nawet najbardziej wymagających Czytelników. „Moje Atelier” to doskonała pozycja zarówno dla tych, którym do tej pory brakowało wiary we własne umiejętności, jak i dla tych, którzy pragną pogłębiać wiedzę i rozwijać swój talent.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 4/2012

Inspirowany zimowymi krajobrazami zeszyt Mojego Atelier. W numerze sześć projektów do samodzielnego odtworzenia: niedźwiadek, zimowy pejzaż, mandarynki, baldachy w szadzi, świeca oraz jeleń. Będziecie rysować kredkami woskowo-akwarelowymi, ołówkiem i suchymi pastelami. Liczne zdjęcia, szkice pomocnicze i rady profesjonalisty pozwolą Wam stworzyć samodzielnie małe dzieło sztuki.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 1/2013

Numer Mojego Atelier poświęcony jest technice malowania farbami płynącymi. Gdy bowiem mocno rozwodnimy farby akrylowe, one się rozlewają, dzięki czemu powstają niezamierzone efekty, a my możemy tworzyć obrazy wyjątkowe i niepowtarzalne. Jest też szkółka malowania, która krok po kroku ułatwi Wam samodzielne namalowanie obrazu. Do dzieła zatem!

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 3/2013

Rysowanie jest nie tylko sztuką, ale i fascynującą przygodą. Wielu z nas oddawało się temu przyjemnemu hobby, rysunki często jednak trafiały do szuflady. A szkoda, ponieważ każdy z nas ma przynajmniej odrobinę talentu i wystarczy niewielka pomoc, aby talent ten mógł się rozwijać. Mamy nadzieję, że taką pomocą będzie dla Was niniejsze „Moje Atelier”. W nim wzięte z natury motywy kwiatów, zwierząt i krajobrazów oraz ćwiczenia, dzięki którym nauczycie się szkicować podstawowe kształty, rysować krok po kroku, a także łączyć kolory i operować światłocieniem.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 4/2013

„Moje Atelier” to źródło inspiracji i wiedzy. W tym numerze poświęcamy sporo uwagi motywom ze świata roślin i zwierząt, jak i samemu człowiekowi. Przyglądamy się z bliska drzewom, sowie i ludzkiemu oku. Bawimy się również w projektantów mody: praktyczne wskazówki pozwolą Wam stworzyć profesjonalne rysunki modelek – z zachowaniem proporcji, z uwzględnieniem światła i cienia. Dowiecie się, jak przedstawić na papierze fakturę tkaniny, jak oddać jej lekkość i przejrzystość. Będziecie rysować ołówkiem, kredkami akwarelowymi, węglem i pastelami. Zdjęcia pomocnicze i szczegółowe instrukcje ułatwią Wam osiągnięcie zadowalających efektów.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,45 zł Cena podstawowa 6,90 zł Cena

Moje Atelier 1/2014

„Moje Atelier” uczy i inspiruje. W niniejszym numerze skupimy się na rysowaniu – ołówkiem, kredkami, tuszem, węglem i pastelami. Przyjrzymy się z bliska kotu i margerytce, przelejemy na papier urokliwy pejzaż i poczciwie wyglądającego osiołka. Studiując przedstawione w numerze przykłady, przekonacie się, że otaczający nas świat pełen jest inspiracji, a każdy temat na rysunek jest dobry: chociażby para schodzonych butów, czy para eleganckich szpilek. Dowiecie się też, w jaki sposób uczynić nieruchomy obraz dynamicznym, i ekspresyjnym, w jaki sposób wyrazić na papierze ruch – projekt przedstawiający uchwyconą w tańcu parę pozwoli Wam krok po kroku przećwiczyć zdobytą wiedzę.

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 48

3,75 zł Cena podstawowa 7,50 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: