Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 7,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

Sabrina Robótki 90 products.

Pokazano 1-12 z 90 pozycji

Aktywne filtry

Sabrina Robótki 6/2020

Ten numer tchnie optymizmem! Są energetyczne kolory i melanże, dynamiczne wzory i dużo nowych oczek do przerobienia. Taki kierunek wyznaczyły dwa modele: jasnozielona serweta śr. 62 cm i żółty obrus śr. 86 cm, a ich śladem poszły pozostałe modele, szczególnie patchworkowy bieżnik, w którym motywy o zarysie kwiatu otoczone są siatką.
Równie pozytywne wibracje emanują od serwetek o regularnych splotach i ożywionych melanżową nitką. Przykłady? Dwie serwetki: niebiesko-biała i niebiesko-zielona (odpowiednio śr. 42 i 64 cm). Podobnie oddziałuje też model śr. 51 cm, w którym linie z oczek łańcuszka płynnie przechodzą w duże ananasy. Szal też możesz zrobić melanżem, a co! Choć w jego przypadku większą zabawę gwarantują widełkowe słupki.
Optymizm utrzymujemy do końca, stąd serwetka śr. 54 cm, której wzór nawiązuje do rozłożystego kwiatu, oraz model śr. 44 cm z okręgami układającymi się jak w kalejdoskopie. Owocnego szydełkowania!

Format: 175 × 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Sabrina Robótki 5/2020

W tym numerze proponujemy modele w jesiennej kolorystyce: w pomarańczach i przydymionych różach lub żółtych melanżach. Ale, ale: znajdzie się coś dla tych, którzy mają nadzieję wygrzewać się w promieniach październikowego słońca - im proponujemy komplet z turkusowym kolorem w roli głównej. Oprócz koronkowych wzorów jest coś dla miłośników geometrycznych wzorów siatkowych: bieżniki, serwetka i obrus powinny zaspokoić wybredne gusty. A na dodatek cieniowana chusta w barwach mglistego poranka, tak prosta do zrobienia, że poradzą sobie z nią nawet adepci szydełkowania.

6,50 zł Cena

Sabrina Robótki 4/2020

Szukasz nowych pomysłów na szydełkowane bieżniki, obrusy i serwetki? Oto nasze propozycje. W numerze znajdziesz bieżniki w geometryczne linie – trzy minimalistyczne ozdoby na stół, które zrobisz wzorem siatki, a wykończysz filetową kratką, falistym brzegiem z półsłupków albo pikotkami.
W kilku serwetkach siatkę łączymy z koronką. Spójrz na ozdobę (29 × 29 cm), która migoce ognikami ze słupkami reliefowymi, albo na ośmiokątną serwetkę śr. 37 cm z motywami ananasa.
Filet przeważa też w obrusach. W modelu o śr. 65 cm wzrok przykuwają pęki kwiatów obramowanych popcornami, a w biało-czerwonej ozdobie śr. 84 cm – fantazyjne sploty siatki oraz koraliki i cekiny.
Za żadne filetowe skarby nie można jednak pominąć koronkowych dekoracji: serwetki-kwiatu (śr. 35 cm), biało-czerwonej, patchworkowej ozdoby (39 × 39 cm) z przestrzennymi kwiatkami ani tym bardziej serwetki z trójkolorowymi kwiatami na brzegu. Mamy też dwie zielone serwetki – szydełkowe wariacje z motywami wachlarzy i ananasów.
Format: 175 × 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Sabrina Robótki 3/2020

Projekty serwetek, z których każda czymś się wyróżnia. Filetowy bieżnik (46 × 65 cm) tworzą kwadraty ozdobione subtelnym geometrycznym wzorem. Z kolei dwa patchworkowe modele, jeden z kwiatów, drugi z pęków, są multizadaniowe, bo można z nich zrobić obrusy, bieżniki albo ozdobne taśmy na stół. Dwa turkusowe modele – serwetka i bieżnik – przykuwają wzrok oryginalnymi wzorami: w okrągłej serwetce (śr. 33 cm) jest to spiralna gwiazda, którą równoważą duże wachlarze na brzegu, a w bieżniku (28,5 × 69 cm) – kwadraty m.in. ze szlaczkami, obramowane pasami dużych oczek. Z większych modeli mamy dwie wielokątne serwetki (45 i 50 cm średnicy), ozdobione motywami serduszek – ciekawy kontrast wielkości i maleńkości. Niczego sobie są też kwadratowe modele. Różowa serwetka o wym. 31 × 31 cm wymaga precyzji w przerabianiu; biała ozdoba w duży kwiat (38,5 × 40, 5 cm) – cierpliwości; a serwetka vintage (41 × 41 cm) – trochę większych umiejętności.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Sabrina Robótki 6/2006

W tym numerze: serwetki białe i kolorowe, bieżnik w ludwikowskie lilie, prostokątny bieżnik 34 x 58 cm, serwetka wykonana techniką brugijską, bieżnik dający złudzenie trójwymiarowości, zazdrostka z motywem piwonii, obrus 74 x 74 z wykończeniem podkreślającym wzór w kontrastowym kolorze oraz plisa w starej technice haftu na siatce, czyli filetu naszych babć – kompletny opis wykonania wraz ze szkołą wiązania iglicą siatki.

4,90 zł Cena

Sabrina Robótki 1/2007

Sabrina Robótki 1/07: koszyczek wielkanocny (całkiem prosty do zrobienia) i kwiaty: na serwetkach, stylizowane i prawie jak żywe oraz: rzadkiej urody powłoczka na poduszkę, wielokątna serweta na stół, dekoracja okienna z wrabianym różowym szlaczkiem, serwetki geometryczne, spiralne z motywów, plisy brzegowe do ręczników i nie tylko, arcydzieła szydełkowe.

4,90 zł Cena

Sabrina Robótki 2/2007

Sabrina Robótki 2/07 to 15 propozycji do wykonania na szydełku i w technice wyszywania na siatce. Czarujące małe serwetki, duży obrus i zazdrostka, którą dopasujecie do dowolnej szerokości. A ponadto bieżniki, motywy róż na serwecie, promienie słońca na serwetce i sposób na wykorzystanie melanżowego kordonka.

4,90 zł Cena

Sabrina Robótki 3/2007

Sabrina Robótki 3/07: Delikatne kwiaty na bieżnikach i prawie jak żywe w wazonie, serwetki w energetycznych kolorach, patchworkowy bieżnik, okrągła serwetka oparta na kwadratowym motywie, bieżnik wykonany w technice wyszywania na siatce (kontynuacja cyklu), dekoracja okienna z bliźniaczą kulą, a ponadto obrąbki do materiałowych serwetek i plisy na stół.

4,90 zł Cena

Sabrina Robótki 5/2007

Jesienne dynie, miechunki i owoce głogu wyglądają jak żywe, obok nich kuszą pastelowymi kolorami serwetki z łukowym brzegiem. Są też serwety ośmiokątne idealne na okrągły stół o średnicy 55 cm, prostokątne i owalne bieżniki w technice filetowej, obrus z motywów obrabiany koronką, serweta o śr. 73 cm we wzór pawich ogonów. Na zazdrostce widzimy motyw róży, a na poduszce motyw ptaków.

4,90 zł Cena

Sabrina Robótki 6/2007

Delikatne jak płatek śniegu, patchworkowe z małych gwiazdek, siatkowe – serwetki, które pasują do każdego wnętrza. Obrus z geometrycznym wzorem, owalne bieżniki: jeden koronkowy, drugi siatkowy, zazdrostka z różami (klasyczny filet), koronki do obrębienia serwetek oraz dekoracje okienne i okrągły obrus o śr. 120 cm. Wzory!

4,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: