Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 7,00 zł

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

Anna Robótki 40 products.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Anna Robótki 1/2021

Filigranowe serwetki, które ozdobią mniejszy lub większy skrawek twojego świata.
Jeśli masz niewiele miejsca, polecamy serwetkę śr. 23 cm o splocie przypominającym celtyckie węzły. Z kolei w przestrzeń śr. 29 cm wpasują się: serwetka z ażurowymi łukami; model z kwiatem w środku, strzelistymi ananasami i wydłużonymi wachlarzami; oraz ozdoba z finezyjną gwiazdą w centrum i rozłożystymi wachlarzami na obrzeżu.
Nieco więcej przestrzeni wymaga kwadratowa serwetka z siatkowymi wachlarzami oraz model śr. 31 cm, w którym możesz rozpoznać liście i rozłożyste tulipany. Jeśli masz jeszcze więcej miejsca, zrób model z gwiazdą otoczoną pasami słupków i siatki (śr. 35 cm) albo błękitną serwetkę śr. 51 cm z klasycznymi motywami w rozmiarze XXL.
Największą naszą propozycją jest jednak sześcioboczny obrus śr. 61 cm, przerabiany wzorem siatki. Niemniej ogromny potencjał drzemie też w patchworkowym obrusie z kwiatowymi motywami. Tę ozdobę można powiększać do woli.

Format: 175 × 244 cm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Anna Robótki 6/2020

Szydełkowanie łagodzi stres wywołany złymi wiadomościami i szarugą za oknem. To udowodnione, dlatego przygotowaliśmy aż dwanaście okrągłych serwetek, dwa kwadratowe modele, obrus, zazdrostkę, taśmę z ptakami i chwytaki do garnków z motywem jabłoni.
W numerze wyróżnia się serwetka śr. 42 cm z równomiernie rozplanowanymi wzorami oraz model śr. 44 cm o kontrastowym połączeniu lekkiej rozety ze zwartymi splotami ananasa. Za to w dwóch serwetkach (śr. 52 i 42 cm) w siatkę mistrzowsko wpleciesz motywy florystyczne. Ale to nie wszystko! Jest też cudo śr. 56 cm, które, choć zaczniesz je przerabiać filigranową gwiazdką, to już po chwili okaże się, że robisz wyraziste ananasy i rozłożyste wachlarze. Jest też kwadratowa serwetka z rozetek łączonych jak w patchworku.
Korzystając z naszych wykresów, wzorem siatki zrobisz obrus (86 × 126 cm) w geometryczne ornamenty, rustykalną zazdrostkę i taśmę z ptakami.
Cóż, zostaje tylko usiąść wygodnie, zamiast telewizora włączyć muzykę i szydełkować!

Format: 175 × 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Anna Robótki 5/2020

W tym numerze mamy same wspaniałości! Jest brugijska serwetka, której brzegi wiją się wokół koronkowego centrum, nawiązująca do tej techniki serwetka w serca połączone jak w patchworku oraz kwadratowa serwetka przerabiana różnymi wzorami siatki (48 × 48 cm).
Wiele w numerze jest koronkowych serwetek. Jedną zdobi brzeg z kunsztownie wyszydełkowanych wachlarzy. Aby podkreślić ich piękno, raz użyj białego, raz błękitnego kordonka. Koniecznie zatrzymaj się przy dwóch serwetkach: z rozetą w środku i kontrastującą z nią siatką wokół oraz w kwiatki, którą otacza filigranowy łuk. Nie pomiń też koronkowego cyklu serwetek w pudrowym różu. Przerabiając je, odkryjesz różne możliwości klasycznych splotów: wachlarzy, ananasów, łuków, pikotków, łańcuszków i słupków.
A może wolisz rustykalną zazdrostkę przerabianą wzorem siatki? Zdobią je różne motywy kwiatów. Z mniejszych ozdób mamy uroczą zawieszkę rozpostartą na metalowej obręczy śr. 25 cm oraz małe goździki.
Format: 175 × 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Anna Robótki 4/2020

Różnej wielkości robótki, które wyszydełkujesz niezależnie od ilości wolnego czasu.
Najwięcej pracy wymaga obrus o śr. 52 cm, zwłaszcza jeśli zrobisz wszystkie zaplanowane w nim słupki. Równie mile wypełnisz czas, szydełkując okrągłe serwetki, np. tę z gwiazdą w centrum i wachlarzami na obrzeżach (śr. 40 cm) lub z kwiatem otoczonym ananasami zrobionymi z grup pięciu przerabianych razem słupków (śr. 38 cm). A może wolisz kwadratowe serwetki we wzór siatki? Zdobią je nie tylko „wymalowane” słupkami kwiaty, ale i koronkowy brzeg. Każdą wolną minutę warto też poświęcić serwetce z węzłami Salomona. Te lekkie sploty cudnie równoważą tradycyjny wzór ananasów.
Z mniejszych robótek proponujemy obrabianie filetem serwetek (ośmiokątnej lub w kształcie kwiatu) albo zrobienie kwadratowych lub okrągłych podkładek o śr. 12,5–18 cm. Ale uwaga, jest jeszcze mniejsza opcja: cztery pierścienie do świec (śr. 11–14 cm). A jeśli lubisz łączyć małe w duże, skuś się na patchworkowy bieżnik.
Format: 175 × 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Anna Robótki 3/2020

Koronki i siatki, a do tego wzory ananasów, pajączków i, gdzieniegdzie, wachlarzy ­– bo sploty filigranowych serwetek w tym numerze powstały z myślą o lecie. W jednej serwecie (śr. 46 cm) środek zajmuje ośmioramienna gwiazda, a otaczają ją dwa kręgi ananasów i dość rzadka siatka. W innej (śr. 40 cm) gwiazdę o gęstym splocie otaczają motywy pajączków i dużych ananasów, siatka wypełnia zaś przestrzeń między nimi. Gwiazda jest też w centrum serwetek w bieli, ale w jednej (śr. 36 cm) tworzą ją wyraziste linie z półsłupków, a w drugiej (śr. 35 cm) romby z pęczków. Żadna gwiazda nie przyćmi jednak pajączkowo-siatkowego modelu o ząbkowanym brzegu (śr. 42 cm). Mamy też serwetkę (śr. 38 cm), która przypomina kwiat grzybienia: środek tworzy siedem obrobionych kordonkiem kółeczek, dalej pręży się okrąg ananasów, a na brzegu drgają pikotki na wachlarzach. Jest też Kilka owalna serwetka o gęstej siatce czy ozdoby o delikatnych liniach oczek łańcuszka i koronki.

Format: 175 x 244 mm
Liczba stron: 32

6,50 zł Cena

Anna Robótki 4/2014

Nigdy dość szydełkowych serwetek, myśli każda szydełkomaniaczka i zaopatruje się w czasopismo, mimo że w domu ma sporą kolekcję. Na tym przecież polega to hobby. Niniejsze wydanie Anny Robótki nie zawiedzie oczekiwań naszych czytelników. W zeszycie serwetki i bieżniki w wydaniu świątecznym i na co dzień, inspirujące pomysły na przystrojenie w szydełkową szatę zwykłych przedmiotów, takich jak słoiki, konewka czy też doniczki. Znajdą się także prześliczne bombki: kula i dzwoneczek.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 3/2014

Od obrusu po motyla, od serwetki po świecznik z rafii lub wesołe latawce – wybór inspiracji, pomysłów na szydełkowe ozdoby mieszkania czy ogrodu jest spory. W tym numerze Anny Robótki serwetki z motywem winogrona, patchworkowe bieżniki w dwóch kolorach, eleganckie białe serwetki z kwiatami, siatkowy obrus z efektownym falistym brzegiem oraz przebój sezonu: modele z melanżowych kordonków.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 2/2014

Czytelnicy chętnie sięgają po Annę Robótki, serię wydawniczą w naszej ofercie. Przejrzysta szata graficzna, dokładne opisy, kolorowe schematy, a przede wszystkim urzekające urodą modele – czego chcieć więcej? Tym razem, oprócz wiosennych serwetek i bieżników z motywami kwiatów, proponujemy wykonanie drobiazgów do kuchni i łazienki: łapek kuchennych, wstawek do ręczników, szydełkowych ozdób na pudełka z kosmetykami.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 6/2015

Jeśli chcielibyście zachować piękne kolory jesieni, to koniecznie zajrzyjcie do Anny Robótki 6/2015! A w zeszycie znajdziecie efektowne bieżniki oraz serwetki we wszystkich kolorach tęczy oraz w bieli. Oryginalna jest serwetka w kształcie pajęczyny, na której naszyto czerwone kwiatki. Sugerujemy też, abyście przyjrzeli się modelom wykonanym techniką patchworkową. Kolorowa serwetka z łączonych kółek, model w odcieniach czerwieni, a także bieżnik przyciągną zachwycone spojrzenia.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 5/2015

Maniaczki szydełkowania cieszą się już Anną Robótki 5/2015. Zachwycają się misternymi wzorami oraz ażurowymi motywami, a wśród nich wdzięcznym ażurowym koszyczkiem, serwetką z motywami motyli, różowymi, gęsto tkanymi serwetką i bieżnikiem, serwetką i obrusem z rozetami, a także kilkoma odmianami patchworków, misternie łączonych, tak by powstały większe modele. Ciekawostką jest zastawa na stolik do kawy: talerz, talerzyki i filiżanki tylko czekają, aż je wykonacie.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 4/2015

Serwetki w rozmaitych kształtach, od trójkątnych po okrągłe i kwadratowe, a także niezbędne w kuchni akcesoria: łapki – oto Anna Robótki. Sięgnijcie po ten zeszyt, a z pewnością się nie rozczarujecie. Rozmaitości form towarzyszy bogactwo kolorów kordonka, z którego wykonujemy szydełkowe dzieła: niebieski, kremowy, karmelowy, żółty, łososiowy, ciemnoróżowy, zielony tworzą paletę barw.

5,90 zł Cena

Anna Robótki 3/2015

Kto chce się nauczyć wykonywać brugijskie koronki, powinien sięgnąć po Annę Robótki 3/2015. To zeszyt wypełniony pięknymi wzorami koronek oraz misternych serwetek, chociaż nie tylko: amatorki własnoręcznie wykonanych ozdób i dekoracji znajdą tu również inne szydełkowane drobiazgi: bławatki, torbę na zakupy, serwetki wykończone kunsztownym obrąbkiem, poduszkę z falbanką, koronkę na świeczniki czy też koronkowe wykończenie chusteczek, dekorację okienną oraz zazdrostkę i bordiurę z motylami.

5,90 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: