Filtruj według

Rok wydania

Rok wydania

Facebook

Lena's Patchwork 7 products.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Patchwork 80

Pomysły na patchworkowe ozdoby, elementy dekoracji i przydatne akcesoria. Największe wrażanie robią pledy: kolorowe, geometryczne projekty, a wśród nich – model z 2560 małych kwadratów. Do każdego pledu przygotowano projekt poduszki. Z kolei na stół możecie wybrać prosty do uszycia bieżnik w kolorowe pisanki, obrus z małych sześcianów, które układają się w motyw gwiazdy, oraz podkładki pod talerze (jedne z aplikacją przedstawiającą zajączka, inne ze splecionych pasków materiału). Hitem tego numeru są dwa projekty w stylu japońskim: zasłonka z minimalistycznym rysunkiem pagody oraz czerwono-biało-czarna makatka o bogatym wzorze. Z niewielkich ozdób znajdziecie m.in. tulipany z pikowanymi liśćmi, zawieszki w kształcie pisanek oraz maskotki – zajączki i kurę wysiadującą jajka (prawdziwe, można je włożyć do bocznych kieszonek). Przydatne mogą być akcesoria uszyte m.in. z materiału korkowego. Oprócz sakiewek i kolorowych kosmetyczek jest etui na telefon, breloczek i pojemnik na drobiazgi.

Czasopismo w języku niemieckim

Format: 210 x 280 mm
Liczba stron: 80 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Patchwork 72

Zimowa narzuta w śniegowe płatki, obraz na ścianę z rozgwieżdżonym niebem i obrusik do kompletu w odcieniach niebieskich. Albo może trochę inspiracji Klimtem: makatka z drzewem, trójwymiarowa nawoczesna kompozycja czy klasyk "Złota Adela" - to projekty dużego kalibru przygotowane z myślą o entuzjastach patchworku. Dużo łatwiejsze do uszycia są poduszki z aplikacją gwiazdy (taki sam motyw zobaczycie na dywaniku i podkładkach), doskonały na prezent dla małego podróżnika namiot tipi, a już zupełnie łatwie są poduszki sowa i miś. Hitem następnego sezonu będą lamy - w tym numerze prezentujemy figurki w stylistyce świątecznej. Przed świętami na pewno zdążycie uszyć pled z resztek lub torebkę albo zawieszki serduszka na choinkę. Wszystkie modele z opisami i dokładnymi schematami.

Czasopismo w języku niemieckim
Format: 210x 280 mm
Liczba stron: 84 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Patchwork 73

Choć w numerze dominują pledy (pięć projektów) i makatki (trzy projekty), znajdziecie tu też poszewki na jaśki, bieżniki, poduszki na krzesło, podkładki pod talerze, tulipana do serwetki, torbę na zakupy chowaną w małym woreczku, piórnik, okładkę na książkę oraz – rzadkość – projekt materiałowej książki dla dzieci. W projektach pledów i poduszek dominują geometryczne figury: kwadraty, trójkąty oraz prostokąty. W jednym pledzie pojawia się aplikacja, ale w makatkach jest ich już więcej. To dobra wprawka zanim zabierzecie się za książkę dla malucha. Na kartach o wymiarach 42 × 40 cm możecie oczywiście wyszyć, co tylko chcecie, ale w numerze znajdziecie wykroje namiotu cyrkowego, balonu w chmurach, pingwina, jabłka, budy dla psa i ryby. Do przytulania możecie zaś uszyć dwa zające.

Czasopismo w języku niemieckim
Format: 210x 280 mm
Liczba stron: 84 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Patchwork 77

Zaskakujące zestawienia kawałków materiałów i ciekawe kombinacje kolorów, czyli wiele nowych pomysłów na wykorzystanie patchworku. Z kwadratów – różnej wielkości – powstaje pled, ogromna makatka, obrus na stół ogrodowy, poduszka na poszewkę oraz bieżnik i podkładki pod talerze, choć na nich akurat kwadraty wyglądają na nieco przekrzywione… Ze zszytych trójkątów można zrobić pufy albo makatkę, z pasków – owalny chodniczek, kolorowe sześciokąty na pledzie lub czarno-białą kapę. Jest też pled z obłych kawałków, ale to model dedykowany ambitnym i pracowitym. W numerze przedstawiono również pomysł na kosz składany oprawie jak harmonijka, uszyty z połączonych pasków tkaniny i materiału korkowego – w szkółce wyjaśniono krok po kroku, co i jak połączyć. Z kawałków materiału można też zrobić drobiazgi: etui, teczkę, sakiewko-woreczek, laleczki (aż sześć modeli) oraz plecionki na własnoręcznie uszytej torbie.

Czasopismo w języku niemieckim.
Format: 210x 280 mm
Liczba stron: 84 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Patchwork 78

Ten numer wypełniony jest projektami idealnymi na zimę. Do ogrzania są pledy. Jeden prosty, złożony z kwadratów, drugi trudniejszy z gwiazdami, trójkątami i pikowaniem. Jest też mufka – pomysł na ogrzanie rąk w dawnym stylu. Miłośnicy makatek znajdą projekty, które jednocześnie służą jako dekoracyjne kalendarze adwentowe. Z mniejszych prac są proste do wykonania poduszki oraz bieżniki. Z tych ostatnich warto polecić projekt z patchworkową gwiazdą oraz model z choinką, która powstaje z wielu zszytych pasków. Najwięcej uwagi poświęcono ozdobom. Do postawienia są brodate mikołaje, mysz, las kolorowych choinek oraz pikowane obrazki, a do zawieszenia na choinkę albo gdzie bądź – głowy reniferów, serca, skarpety na prezenty oraz wiele, wiele małych, zdobionych aplikacjami albo koralikami ozdób.

Czasopismo w języku niemieckim
Format: 210x 280 mm
Liczba stron: 84 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Patchwork 79

Pojęcie patchworku jest pojemne, o czym świadczy ten numer. Oprócz wciąż zachwycających geometrycznych pledów – w numerze są aż trzy modele różnej trudności – oraz pledu dla dziecka z Myszką Miki i elementami quiltingu znajdziecie opisy wykonania dwóch bieżników i serwetki. Z prostych modeli jest jeszcze koszyczek, wypchana watą kula do zawieszenia (śr. 45 cm) i płaskie zawieszki. Warte uwagi są makatki. Najprostsza ozdobiona jest aplikacją przedstawiającą dom i drzewa, a nieco trudniejsza motywami głowy jelenia. Najwięcej pracochłonna makatka przewiduje nie tylko naszycie bałwanków, ale i ozdobienia całości dekoracyjnym quiltingiem. Wyjątkową ozdobą jest abstrakcyjny obraz z aplikacji i haftu maszynowego. W numerze znajdziecie też dwie torebki ze splecionych pasków skóry ekologicznej, plecak dla dziecka oraz plecak-worek. Są i maskotki: różnej wielkości mikołaje oraz bałwanki. Nie przegapcie też uszytego z dżinsu, upcyklingowego kompletu, czyli kosmetyczki, torebki, poduszki i dywanika.

Czasopismo w języku niemieckim
Format: 210x 280 mm
Liczba stron: 84 + arkusze z wykrojami

26,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: