Papierowa Kraina 40/2021

10,20 zł

Tekturowe obrazki z wielkanocnymi motywami dla najmłodszych. Wystarczy wypchnąć sztancowany motyw i złożyć wzdłuż zagięć. Nie trzeba używać do tego nożyczek ani kleju. Numer składa sie z ośmiu arkuszy, na których znajdziesz m.in.: koszyczki z zającami, wielkanocną szkołę, kurki, kaczki, pisanki do zawieszenia oraz kwiaty i wizerunki różnych zwierząt, które po złożeniu mogą służyć za koszyczki na pisanki. Wszystkie obrazki są kolorowe (z jednej strony), a po złożeniu nadają się do zabawy.

Format: 204 × 290 mm
Liczba stron: 8 arkuszy + okładka

Papierowa Kraina 40/2021

10,20 zł
Ilość :
Dostawa
Wysyłka

Tylko 3 w magazynie!

Tekturowe obrazki z wielkanocnymi motywami dla najmłodszych. Wystarczy wypchnąć sztancowany motyw i złożyć wzdłuż zagięć. Nie trzeba używać do tego nożyczek ani kleju. Numer składa się z ośmiu arkuszy, na których znajdziesz m.in.: koszyczki z zającami, wielkanocną szkołę, kurki, kaczki, pisanki do zawieszenia oraz kwiaty i wizerunki różnych zwierząt, które po złożeniu mogą służyć za koszyczki na pisanki. Wszystkie obrazki są kolorowe (z jednej strony), a po złożeniu nadają się do zabawy.

Format: 204 × 290 mm
Liczba stron: 8 arkuszy + okładka

Ten produkt nie ma jeszcze opinii!

Może ci się spodobać również

Zobacz nasze rekomendowane produkty

Papierowa Kraina 39/2020

Wielkanocne obrazki z tektury. Wystarczy wypchnąć sztancowany motyw, zagiąć i już można się bawić. Na pierwszym arkuszu jest kurza rodzina, na drugim wznoszące się na balonach zające, na trzecim kolorowa patera na pisanki, a na kolejnych opaski (koszyczki) na jajka. Dalej znajdziecie: kurczaczki jako ozdoby na stół, zabawne figurki (zając, biedronka, owieczka, kogut i kurczaczek), pudełko na słodkości w kształcie kwoki z kurczaczkami oraz dekorację z żonglującym jajkami zającem. Wszystkie obrazki są kolorowe i pozytywne, mogą się nimi bawić nawet mniejsze dzieci.

10,20 zł Cena

Papierowa Kraina 38/2019

Tworzenie szopki betlejemskiej to piękna tradycja. Kultywowanie jej z najmłodszymi zacznijcie od najprostszej wersji: wypchnijcie wysztancowane elementy, złóżcie zakładki i włóżcie postaci w odpowiednie miejsca. W prosty sposób, bez kleju i nożyczek, powstanie szopka, Maryja z Dzieciątkiem i Józef. Są też zwierzęta, Trzej Królowie z darami i anioł. Oprócz tego możecie ustawić choinkę z prezentami, mikołaja z worem prezentów (i miejscem na cukierki) oraz miseczkę z bałwankami na słodycze. Na pewno przydadzą się też kolorowe karnety na prezenty.

10,20 zł Cena

Papierowa Kraina 37/2019

Numer zawiera osiem arkuszy, na których wysztancowano świąteczne motywy. Każdy z wypchanych i złożonych odpowiednio modeli przyda się na święta. Z bałwanków można zrobić okienną dekorację, a mikołaja, sanie i księżyc zawiesić pod lampą. Aniołkami, które pieką pierniczki, można przystroić biurko, domek z piernika oraz sanie z mikołajem to zaś idealne schowki na cukierki. Oprócz tego w numerze są cztery aniołki siedzące na bombkach – świetnie posłużą jako kartoniki z na prezenty. Jest też arkusz z bałwankiem, mikołajem, aniołkiem i reniferem, z którymi dzieci mogą stoczyć suchą bitwę na śnieżki. Kto wie, może właśnie ta zabawa pozwoli przetrwać trudną chwilę między zapadnięciem zmroku a pojawieniem się pierwszej gwiazdki…

10,20 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: